Barcelona pobijedila Huescu s nevjerovatnih 8:2, Messi dvostruki strijelac i asistent

Nogometaši Barcelone pobijedili su na Camp Nou u okviru trećeg kola La Lige ekipu Huesce rezultatom 8:2.

Katalonci su tako zadržali maksimalan učinak iz prve tri utakmice, dok je debitant u La Ligi doživio svoj prvi poraz u historiji španske prve lige.

Ipak, gosti su prvi postigli gol budući da je Cucho na asistenciju Longa pogodio već u trećoj minuti.

Barca je izjednačila već u 16. minuti prekrasnim golom Messija koji je iskoristio dodavanje Rakitića, a osam minuta kasnije autogolom Pulida Katalonci dolaze do preokreta.

Prije odlaska na odmor, još dva gola. Prvo je Suarez pogodio na asistenciju Albe, a potom je Gomez uposlio Gallara, koji postiže gol za 3:2, što je bio i rezultat prvog poluvremena
Barcelona pobijedila Huescu s nevjerovatnih 8:2, Messi dvostruki strijelac i asistent Barcelona pobijedila Huescu s nevjerovatnih 8:2, Messi dvostruki strijelac i asistent Reviewed by ballkan on rujna 02, 2018 Rating: 5